Romantická svatba na zámku

Rybniční zámeček je pro konání svateb jako stvořený. Jedinečné a okouzlující prostředí Lednicko -valtického areálu umožňuje pořádat svatby a svatební obřady v prostorách zámečku nebo i pod širým nebem v malebném okolí zámečku a to od dubna do října.

Varianta č. 1 Samostatný svatební obřad - pro svatební obřad nabízíme dvou hodinový pronájem společenského sálu, v případě venovního obřadu můžete počítat s vybavením pro svatební obřad (kulatá slavobrána, 16 židliček a koberec)

Varianta č.2 Svatební obřad (viz varianta č.1) s následným pronájmem společenských prostor dle  vlastního časového plánu - pro uspořádání svatební oslavy / hostiny. 

Varianta č. 3 Pronájem celého zámečku od pátku do neděle - k dispozici je vybavení pro svatební obřad (kulatá slavobrána, 16 židliček a koberec), ubytování v obou apartmánech a vnitřní i venkovní prostory zámečku. 

 

Podmínky pronájmu zámečku

V případě hostiny v prostorách zámeckého sálu je  kapacita svatebních hostů 30 osob. 

V 1. patře zámečku (společenský sál a dva salonky ) není z důvodu statiky povolen tanec. K tanci jsou určeny sklepní prostory zámečku nebo blízké venkovní prostory zámečku.

Pro pořádání svatebních hostin spolupracujeme s cateringem z Valtic, Martin Hübner, tel. +420 724 764 829, podvaltickymzamkem@seznam.cz

Pro výběr data svatby je nutné nejdříve domluvit termín na matrice v Lednici, kontakt: Monika Krejzová, tel. 513 035 497, matrika@lednice.cz